Jerry Roupe oljemålning

399533

JERRY ROUPE (samtida): ''Novembergskog'', signerad Jerry Roupe, olja på duk, ca 35x40 cm

Jerry Roupe oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2688512
750
2688452
700
2688452
600
2685269
550
2687309
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.