Barbro Runfelt Taltavull Oljemålning

399532

BARBRO RUNFELT TALTAVULL (född 1938): Fiugurscen, signerad Taltavull, olja på duk, ca 36x51 cm

Budhistorik (4 bud)

2688050
450
2687606
2687512
2685008

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.