Alexander Vasilenko Pollock färgserigrafi

399531

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad och numrerad Vasilenko, färgserigrafi, 172/240, ca 70x50 cm

Oramad

Rum 9

Budhistorik (8 bud)
2688589
2688545
2688301
900
2687232
2683451
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.