Christstian Bigner oljemålning

399529

CHRISTIAN BIGNER (1900-tal): Landskap, signerad C Bigner, olja på duk, ca 49x61 cm

Budhistorik (3 bud)

2681412
2680985
750
2680985

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.