Peder Duke färglitografi

399528

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1984, 41/150, färglitografi, ca 45x65 cm

Peder Duke färglitografi

Budhistorik (6 bud)
2687681
600
2687557
550
2687351
500
2685908
450
2685908

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.