Stig Lönngren soffa HI-gruppen

399516

STIG LÖNNGREN, soffa, HI-GRUPPEN, 1960-70-tal, brunläderkläddsel, längd ca 177 cm

Proveniens: Örebros Teater

Slitage, 2 revor

Möbler, Design

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
2681375
3 800
2681374
3 200
2681373
2 600
2681372
2 400
2681371

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.