Stig Lönngren soffa HI-gruppen

399515

STIG LÖNNGREN, soffa, HI-GRUPPEN, 1960-70-tal, brunläderkläddsel, längd ca 177 cm

Proveniens: Örebros Teater

Slitage

Möbler, Design

Rum 7

Budhistorik (9 bud)
2688542
2681355
3 800
2681354
3 600
2681353
3 400
2680365
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.