Monica Lorentzon oljemålning stilleben

399511

MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M Lorenzon, olja på papper/pannå, ca 68x100 cm

Färgbortfall

Budhistorik (6 bud)
2688034
550
2688033
500
2688032
450
2688028
2687743

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.