Agnes Cleve blandteknik

399506

AGNES CLEVE (1875-1951): blomsterstilleben, signerad A Cleve, akvarell , ca 38x30 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Agnes Cleve blandteknik
Budhistorik (9 bud)
2701070
2700894
3 800
2699053
3 600
2696439
3 400
2696437

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.