Bord barock

399485

BORD, 1700-tal, barock, vitmålad, höjd 70, 80x39 (80) cm

Senare bemålning, senare skiva, slitage

Rum 5

Bord barock

Budhistorik (28 bud)
2688242
3 400
2688240
3 200
2683099
2688239
2683099
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.