Miniatyrkronor i mässing

399483

MINIATYRKRONOR, 1par, mässing,1900-talets andra hälft, för fem ljus vardera, höjd ca 14 cm

Bruksslitage

Metall, Belysning

Monter 28

Miniatyrkronor i mässing

Budhistorik (1 bud)

2687922
2016-08-15 09:12:53

2016-08-15 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.