Skänk 1800-tal

399481

SKÄNK, allmoge, 1800-tal, spår av bemålning, höjd ca 104, 83x44 cm

Slitage, skador

Möbler, Allmoge

Rum 4

Skänk 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
2688202
900
2688004
850
2688200
2688004
750
2688199
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.