Pall i Josef Frank tyg

399480

PALL, ben i teak, 1900-talets mitt, klädd i Josef Franks tyg "Catleya", höjd 35, 48x36 cm

Slitage

Rum 12

Pall i Josef Frank tyg

Budhistorik (13 bud)
2687851
2687684
2687713
2687684
850
2685775

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.