Soffobord 1960-tal

399479

SOFFBORD, teakfaner, 1960-tal, med utdragsskiva, höjd ca 52, 169x59 cm

Soffobord 1960-tal

Budhistorik (17 bud)
2686656
2686715
2686656
2686714
950
2686656
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.