Fåtöljerart deco

399477

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, art deco, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

Rum 19

Fåtöljerart deco

Budhistorik (22 bud)
2688055
2688015
3 800
2688015
3 400
2685629
3 200
2686035

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.