Konsolbord sengustaviansk

399468

KONSOLBORD, 1800-talets första del, sengustaviansk, förgylld dekor delvis i pastellage, vit marmorskiva, höjd ca 77, 79x37 cm

Slitage, skiva med nagg, smärre dekor delar saknas

Rum 22

Konsolbord sengustaviansk

Budhistorik (44 bud)
2688639
23 000
2688635
22 000
2688634
21 000
2688633
20 000
2688630
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.