Spegel gustaviansk stil

399465

SPEGEL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld, höjd ca 112x49 cm

Slitage

Speglar

Rum 6

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
2686808
2686865
2 800
2686808
2685927
2685927
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.