Byrå Senbarock

399464

BYRÅ, fanerad i valnöt, 1700-tal, senbarock, tre lådor, med intarsia, beslag i mässing, höjd ca 86, 104x58 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall, sprickor

Rum 11

Byrå Senbarock

Budhistorik (20 bud)
2688668
9 400
2688665
9 200
2688661
9 000
2688661
8 800
2688662
8 600

Slutpris SEK:
9 400
897 EUR, 1 009 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.