Bengt Ellis oljemålning

399462

BENGT ELLIS (1923-2007): "Indiansk tiggerska, Quito Ecuador", signerad Ellis, olja på duk, ca 110x79 cm

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2687776
2687511
2685013
500
2685012

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.