Bojan kina porslin

399457

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av pioner i underglasyrblått, höjd ca 21 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 26

Bojan kina porslin

Budhistorik (25 bud)
2688022
2688663
1 900
2688022
1 800
2688660
1 700
2688022
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.