Damarbetsbord sengustavianskt

399450

DAMARBETSBORD, mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, tre lådor i sargen, lister och beslag av mässing, höjd ca 73, 87x41 cm

Fanerskador, slitage, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 5

Damarbetsbord sengustavianskt

Budhistorik (10 bud)
2703919
5 000
2703902
4 800
2703893
2703887
3 600
2701611
2 600

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.