Penselvaser Kina

399432

PENSELVASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av trädgård med figurscen samt kalligrafi, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Penselvaser Kina

Budhistorik (6 bud)
2687039
2686862
700
2686859
650
2677858
500
2677843
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.