Bokskåp 1800-tal senempire

399430

BOKSKÅP, valnöt och mahognyfaner, 1800-tal, senempire, höjd ca 260, 107x49 cm, nyckel finns

Ytslitage, lös del medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel samt listdel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Bokskåp 1800-tal senempire

Budhistorik (22 bud)
2687564
11 500
2687579
11 000
2687564
10 500
2687576
10 000
2687564
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.