Josef Ekberg

399423

JOSEF EKBERG, bordslampa, stengods, signerad och daterad JE Gustavsberg 1920, dekor i sgrafitto med motiv av löv, höjd inkl. skärm ca 56 cm

Belysning, Bordslampor, Keramik/Porslin

Rum 7

Josef Ekberg

Budhistorik (3 bud)

2687679
2687211
2685837

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.