Ljuskrona

399421

LJUSKRONA, mässing, 1940-tal, fem ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 98 cm

Visst slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (2 bud)

2685485
550
2682365
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.