Huggare och knivar

399419

HUGGARE, KNIVAR 2 st., huggaren signerade Bengt Tomasson (1922-1986), knivarana signerade T, längd ca 22-33 cm

Slitage

Diverse, Etnografica, Vapen/Medaljer

Monter 25

Huggare och knivar

Budhistorik (24 bud)
2688770
2 600
2688773
2 400
2688770
2688750
2688750
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.