Ljusstakar silver

399417

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, England, Sheffield, svenska kontrollstämplar, höjd ca 13 cm

Smärre bucklor

Silver

Monter 25

Ljusstakar silver

Budhistorik (23 bud)
2688277
1 800
2688256
1 700
2688233
1 600
2688233
1 400
2688141
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.