Handlyktor

399415

HANDLYKTOR, 2st., lackerad metall, 1900-talets första hälft, höjd ca 30 cm

Slitage

Diverse

Handlyktor

Budhistorik (23 bud)
2687597
1 900
2688019
1 800
2687597
2687764
1 400
2687597
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.