Bord stringben

399408

BORD, svartlackade stringben i metall, senare skiva i ekfaner med svartlakerad kant, 1950-tal, höjd ca 70, 158x80 cm

Bord stringben

Budhistorik (22 bud)
2687397
1 800
2687396
1 700
2687394
1 600
2687391
2687389
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.