Soffbord matbord

399405

SOFFBORD / MATBORD, teakfanerad skiva, underrede i massiv bok samt ek, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74, 128x100 cm

Slitage

Rum 7

Soffbord matbord

Budhistorik (2 bud)

2687612
2677874

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.