Holger Peter Svane Lübbers oljemålning

399397

HOLGER PETER SVANE LÜBBERS (Danmark, 1850-1931): Marin, signerad och daterad H.Lubbers 1907, olja på duk, ca 27x43 cm;

PROVENIENS:
Inköpt på auktionshus i Danmark/Köpenhamn

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

2684785
2679315
500
2679313

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.