Spegle med konsolbord nyrokoko

399395

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, pastellagedekor, med träskiva, signerad "E Lundell förgyllare Uppsala 1894", spegeln höjd ca 163x66, konsolbordets höjd ca 79, 72x37 cm

Skador, sprickor, slitage, klossar till konsollbord lösa men medföljer

Möbler, Speglar

Rum 1

Budhistorik (21 bud)
2687054
2 800
2686518
2 600
2686512
2 400
2686511
2686510

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.