Rikard Lindström oljemålning

399382

RIKARD LINDSTRÖM (1822-1943): "Seglande eka från Lovart", signerad Richard Lindström, olja på pannå, ca 26x34 cm

Rum 6

Rikard Lindström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2678527
3 800
2686079
3 600
2678527
3 400
2686078
3 200
2678527

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.