Piedestal

399379

PIEDESTAL, 1 par, ben och stomme i förgyllt trä samt skivor i marmor immitation, 1900-talets mitt, fötter i form av tassar, höjd ca 66 cm, 27x27 cm.

Slitage

Rum 4

Piedestal

Budhistorik (11 bud)
2681024
1 300
2686248
2681024
2681975
2681024
600

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.