Hängskåp

399372

HÄNGSKÅP, 1800-tal, bemålat, daterad Anno 1800, höjd ca 80, 69x38 cm

senare bemålning

Möbler, Allmoge

Rum 8

Hängskåp

Budhistorik (5 bud)
2687004
450
2683815
2679015
2681038
2679015

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.