Skåp i valnöt senbarock

399370

SKÅP, valnöt, 1700-tal, senbarock, överskåp invändigt med hyllplan samt två lådor, underskåp med utdragbar skrivskiva, höjd ca 229, 129x60 cm

Lagningar, slitage, torrsprickor, fanérbortfall, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Uthämtningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skåp i valnöt senbarock

Budhistorik (5 bud)
2682613
1 400
2682188
600
2681676
2679700
2678977

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.