Malte Särlöv oljemålning

399361

MALTE SÄRLÖV (1907-82): "Oväder i Öresund", signerad Särlöv 63, olja på duk, ca 73x92 cm

Malte Särlöv oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2687299
500
2687298
450
2687297
2684847
2681383

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.