Golfbag

399355

GOLFBAG med klubbor, 1900-talets andra hälft

Slitage, ej genomgången

Diverse, Temaauktion

Rum 11

Golfbag

Budhistorik (5 bud)
2682139
500
2687445
450
2682139
2687442
2682139

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.