Benno Arzt akryl

399345

BENNO ARZT (född 1941): "Gula kullar", signerad och daterad Benno Arzt 09, akryl, ca 60x70 cm

Benno Arzt akryl

Budhistorik (8 bud)
2680065
1 400
2683063
1 300
2680065
2681406
2680065

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.