Serveringsvagn mässing

399333

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall och skivor i imitationsträ, på hjultriss, höjd ca 70, 42x74 cm

Slitage, ena hjulet med skador tejpat

Möbler, Temaauktion

Rum 8

Serveringsvagn mässing

Budhistorik (23 bud)
2687506
1 800
2687498
1 700
2687419
1 600
2687376
2687316
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.