Skåp jugend

399332

SKÅP, 1900-talets första hälft, jugend, 2 justerbara hyllplan, vitrindel med invändiga hyllplan, draghantag i mässing, höjd ca 148, 79x28 cm

Senare bemålat, skador

Rum 20

Skåp jugend

Budhistorik (24 bud)
2687257
2687138
2687254
1 900
2687138
1 800
2687253
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.