Stolar Miljö Expo

399327

STOLAR, 2 st., Miljö Expo, 1980-tal, delvis svartlackerad stomme, sitthöjd ca 57 cm

Bruksslitage

Rum 4

Stolar Miljö Expo

Budhistorik (7 bud)
2687339
950
2687290
900
2686457
850
2687289
850
2686457

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.