Byrå

399326

BYRÅ med stenskiva, fanerad i bl a mahogny, rokokostil, beslag i mässing, höjd ca 80, 100x53 cm

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 4

Byrå

Budhistorik (24 bud)
2685730
1 800
2686501
1 800
2685730
1 700
2686500
1 600
2685730

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.