Orientmatta

399324

ORIENTMATTA, Keshan, 1900-talets andra hälft, medaljong på rödbotten, ca 400x306 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta

Budhistorik (12 bud)
2690321
3 800
2690320
3 600
2688774
3 400
2685587
3 200
2685586

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.