Tennfat barock

399323

FAT, tenn, 16/1700-tal, barock, troligen England, med ägarmonogram i blomsterkrans, otydliga stämplar, diameter ca 51,5 cm

Slitage

Diverse, Allmoge, Metall

Kundcenter

Tennfat barock

Budhistorik (12 bud)
2687671
6 200
2687568
6 000
2687568
5 800
2686652
5 600
2686652
4 800

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.