Salongsgrupp rokokostil

399322

SALONGSGRUPP, 3 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad i ljusgrönt, bordets höjd ca 68, diameter 86, stolarnas sitthöjd 42 cm

Senare bemåld, slitage

Rum 20

Salongsgrupp rokokostil

Budhistorik (2 bud)

2686601
2684001

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.