Vas och skål

399318

VAS OCH SKÅL, vasen Kosta Boda, skålen otydligt signerad i botten, vas höjd ca 27, skål diameter 27, höjd 17

Repor i skålens spegel

Glas, Vaser, skålar, fat

Vas och skål

Budhistorik (1 bud)

2685932
2016-08-13 13:46:47

2016-08-14 kl 10:14
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.