Giuseppe Moretti skulptur

399310

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Byster, 1 par, lergods, signerad och daterad A. Moretti 1943 respektive 1946, höjd ca 17 resp. 22 cm

Konst, Skulpturer

Giuseppe Moretti skulptur

Budhistorik (20 bud)
2686075
2684860
2684860
1 700
2684102
1 600
2683800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.