Johan Ossian Andersson oljemålning

399308

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 62x100 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (14 bud)
2687541
2687531
1 900
2679358
1 800
2687530
1 800
2679358
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.