John Edmund Califano oljemålning

399305

JOHN EDMUND CALIFANO (Rom1864-1946 Van Nuys): Får med vakthund, signerad J Califano, olja på duk, ca 40x55 cm

Lagning, dubblerad

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (5 bud)
2681999
1 300
2680728
2680726
900
2679919
850
2678146

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.